Пасивни компоненти

Производи на страна:
Страна 4 од 136
IPMKV 10K
Брзо инфо
(0)
Код: PT10LH01-103A#

Вертикален тример потенциометар 10KΩ со пречник од 10mm.

16 ден
Повеќе
На лагер
w
IPMGV 100K
Брзо инфо
(0)
Код: PT15NH05-104A

Вертикален тример потенциометар 100KΩ со дијаметар 15mm.

20 ден
Повеќе
На лагер
w
IPMGV 10M
Брзо инфо
(0)

Вертикален тример потенциометар 10MΩ со дијаметар 15mm.

20 ден
Повеќе
На лагер
w
IPMKV 100R
Брзо инфо
(0)
Код: PT10LH05-101A

Вертикален тример потенциометар 100Ω со пречник од 10mm.

16 ден
Повеќе
На лагер
w
IPMKV 500R
Брзо инфо
(0)

Вертикален тример потенциометар 500Ω со пречник од 10mm.

16 ден
Повеќе
На лагер
w
IPMKV 25K
Брзо инфо
(0)

Вертикален тример потенциометар 25KΩ со пречник од 10mm.

16 ден
Повеќе
На лагер
w
IPMKV 100K
Брзо инфо
(0)
Код: PT10MH01-104A2020-W ROHS

Вертикален тример потенциометар 100KΩ со пречник од 10mm.

16 ден
Повеќе
На лагер
w
IPMMV 10K
Брзо инфо
(0)

Вертикален тример потенциометар 10KΩ со пречник од 6mm.

15 ден
Повеќе
На лагер
w
63X-2M
Брзо инфо
(0)
Код: 63X-205-2M

Вертикален тример потенциометар 2MΩ.

42 ден
Повеќе
На лагер
w
IPMGV 250K
Брзо инфо
(0)
Код: PT15NH05-254-250K

Вертикален тример потенциометар 250KΩ со дијаметар 15mm.

20 ден
Повеќе
На лагер
w
IPMGV 500K
Брзо инфо
(0)

Вертикален тример потенциометар 500KΩ со дијаметар 15mm.

20 ден
Повеќе
На лагер
w
IPMGV 1M
Брзо инфо
(0)
Код: PT15NH05-105A

Вертикален тример потенциометар 1MΩ со дијаметар 15mm.

20 ден
Повеќе
На лагер
w
IPMGV 2M5
Брзо инфо
(0)

Вертикален тример потенциометар 2.5MΩ со дијаметар 15mm.

30 ден
Повеќе
На лагер
w
IPMKV 500K
Брзо инфо
(0)

Вертикален тример потенциометар 500KΩ со пречник од 10mm.

19 ден
Повеќе
На лагер
w
IPMKV 1M
Брзо инфо
(0)
Код: PT10MH01-105A-2020-S

Вертикален тример потенциометар 1MΩ со пречник од 10mm.

16 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.