Батерија за NV RAM

M4T28-BR12SH1
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Батерија за NV RAM, 32.768KHz.

430 ден
(вклучено ДДВ): 65,59 ден
Беспл. Испор.
w

Батерија за NV RAM, со кристал 32.768KHz.
Обезбедува батериско напојување за нестабилни TIMEKEEPER-и и контролери во SNAPHAT SOIC-куќиште.
Литиумска батерија за употреба со 28 пински SOIC верзии на TIMEKEEPER производите.

 

Карактеристики:

  • Напон на батеријата: 2.8V
  • Капацитет на батерија: 48mAh
  • Куќиште: SOIC-28
  • Фрекфенција на кристалот: 32.768kHz
  • Работна температура: (0-70)°C
Фреквенција 32,768 kHz
Број на пинови 4

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.