Пасивни компоненти

Производи на страна:
Страна 1 од 135
VS-5146
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5146

MOX отпорник 2.2Ω 10W.

94 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-5152
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5152

MOX отпорник 6.8Ω 10W.

94 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-5145
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5145

MOX отпорник 1.5Ω 10W.

94 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-5148
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5148

MOX отпорник 3.3Ω 10W.

94 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-5144
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5144

MOX отпорник 1Ω 10W.

94 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
100/25SMD
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SC1E107M0806B ROHS
Алуминиум Електролитски Кондензатор SMD, 100?F, 25V
13 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
220/4SMD
Брзо инфо
(0)
Алуминиум Електролитски Кондензатор SMD, 220?F, 4V
19 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
47/6.3SMD
Брзо инфо
(0)
Алуминиум Електролитски Кондензатор SMD, 47?F, 6.3V
13 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
33/10SMD
Брзо инфо
(0)
Алуминиум Електролитски Кондензатор SMD, 33?F, 10V
13 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
3.3/50SMD
Брзо инфо
(0)
Алуминиум Електролитски Кондензатор SMD, 3.3?F, 50V
13 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
4.7/50SMD
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SC1H475M05005VR ROHS
Алуминиум Електролитски Кондензатор SMD, 4.7?F, 50V
13 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
1000/6.3SMD
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SC0J108M08010VR ROHS
Алуминиум Електролитски Кондензатор SMD, 10000?F, 6.3V
21 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
100/35SMD
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SC1V107M08010VR ROHS
Алуминиум Електролитски Кондензатор SMD, 100?F, 35V
14 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
22/63SMD
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SC1J226M0806BVR ROHS
Алуминиум Електролитски Кондензатор SMD, 22?F, 63V
21 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
10/35SMDHT
Брзо инфо
(0)
Алуминиум Електролитски Кондензатор SMD, 10?F, 35V
13 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.