Витропласт, Протоборди

Производи на страна:
Страна 1 од 3
VITROPL.41
Брзо инфо
(0)

Едностран витропласт,

FR4, 1.5mm, (35/00)μm, (100x42)mm.

38 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VITROPL.42
Брзо инфо
(0)

Двостран витропласт,

FR4, 1.5mm, (35/35)μm, (100x42)mm.

40 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VITROPL.12
Брзо инфо
(0)

Двостран витропласт,

FR4, 1.5mm, (35/35)μm, (300x200)mm.

300 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VITROPL.22
Брзо инфо
(0)

Двостран витропласт,

FR4, 1.5mm, (35/35)μm, (150x100)mm.

78 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VITROPLAST 11
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FR4 1,5-35/00 (1092x1245)mm

Едностран витропласт,

FR4, 1.5mm, (35/00)μm, (1040x1245)mm.

3.935 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VITROPLAST 22
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FR4 1,5-35/35 (1092x1245)mm

Двостран витропласт,

FR4, 1.5mm, (35/35)μm, (1040x1245)mm.

4.235 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VITROPL.51
Брзо инфо
(0)

Едностран витропласт,

FR4, 1.5mm, (35/00)μm, (142x100)mm.

70 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VITROPL.52
Брзо инфо
(0)

Двостран витропласт,

FR4, 1.5mm, (35/35)μm, (142x100)mm.

74 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VITROPL.11
Брзо инфо
(0)

Едностран витропласт,

FR4, 1.5mm, (35/00)μm, (300x200)mm.

282 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VITROPL.21
Брзо инфо
(0)

Едностран витропласт,

FR4, 1.5mm, (35/00)μm, (150x100)mm.

74 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
RND-BRDW001/B
Брзо инфо
(0)

Жици за протоборд - Женско/Женско 15cm.

99 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RND 255-00012
Брзо инфо
(0)

Жици за протоборд - Машко/Женско 15cm.

99 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
RND 255-00013
Брзо инфо
(0)

Жици за протоборд - Машко/Женско 15cm.

99 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ME-ADD WIREJ1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-513

Жици за протоборд - Машко/Машко 15cm.

180 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
RND-BRDW003
Брзо инфо
(0)

Жици за протоборд - Сет од 65 

Машко/Машко

290 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
mikrobitMK
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.