Двостран

Производи на страна:
Страна 1 од 1
VITROPL.52
Брзо инфо
(0)

Двостран витропласт,

FR4, 1.5mm, (35/35)μm, (142x100)mm.

74 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VITROPL.42
Брзо инфо
(0)

Двостран витропласт,

FR4, 1.5mm, (35/35)μm, (100x42)mm.

40 ден
Повеќе
на лагер
w
VITROPL.12
Брзо инфо
(0)

Двостран витропласт,

FR4, 1.5mm, (35/35)μm, (300x200)mm.

300 ден
Повеќе
на лагер
w
VITROPL.22
Брзо инфо
(0)

Двостран витропласт,

FR4, 1.5mm, (35/35)μm, (150x100)mm.

78 ден
Повеќе
на лагер
w
VITROPLAST 22
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FR4 1,5-35/35 (1092x1245)mm

Двостран витропласт,

FR4, 1.5mm, (35/35)μm, (1040x1245)mm.

4.235 ден
Повеќе
на лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
mikrobitMK
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.