Протоборд Хартија

PJP-1073
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
ELECTRO-PJP
Код од Произв.: 19106
Хартија за Протоборд
350 ден
(вклучено ДДВ): 53,39 ден
Беспл. Испор.
w

Протоборд хартија за цртање електрични кола.
 

Карактеристики:

  • Димензии: (148x232)mm
  • Број на листови: 30
Димензии 148x232 mm
Тежина 50 g
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.