Жици за Протоборд

ME-ADD WIREJ1
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Код од Произв.: MIKROE-513
Жици за Протоборд, 15 cm, Машки / Машки, 10 Парчиња
155 ден
(вклучено ДДВ): 23,64 ден
Беспл. Испор.
w

Флексибилни жици за протоборд кои може да се користат за конекција на компоненти на протоборд плочка. Исто така, тие се идеални за конекција на вашиот прототип или развоен систем со останати електеронски кола.

 

Карактеристики:

  • Тип: Машко/Машко
  • Должина: 15cm
  • Сет од 10 парчиња
     
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.