Аксијален Вентилатор 12V-DC

CY 20612
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Код од Произв.: SD05015M4B
Аксијален Вентилатор, 12V-DC, (50x50x15)mm
525 ден
(вклучено ДДВ): 80,08 ден
Беспл. Испор.
w

Вентилатор со мотор без четкици кој се карактеризира со тивка работа и ниски електромагнетни интерференции (EMI).

 

Карактеристики:

  • Димензии: (50x50x15)mm
  • Работен напон: 12V-DC
Висина 50 mm
Должина 50 mm
Ширина 15 mm
Напојување (DC) 12 V-DC
Лежиште
Лагер
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.