Аксијален Вентилатор 110V-AC

CY 2045
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Код од Произв.: SA09225H1SW-H
Аксијален Вентилатор, 110V-AC, (92x92x25)mm
1.090 ден
(вклучено ДДВ): 166,27 ден
Беспл. Испор.
w

Вентилатор со мотор без четкици кој се карактеризира со тивка работа и ниски електромагнетни интерференции (EMI).

 

Карактеристики:

  • Димензии: (92x92x25)mm
  • Работен напон: 110V-AC
Висина 92 mm
Ширина 92 mm
Должина 25 mm
AC Напон 110 V
Лежиште
Пиксна
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.