Кондензатори

Производи на страна:
Страна 1 од 43
10000/63P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: K050631030PM0E050

Електролитски кондензатор 10000uF, 63V.

927 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
2.2/350P
Брзо инфо
(0)

Електролитски кондензатор 2.2uF, 350V.

10 ден
Повеќе
На лагер
w
22/400P
Брзо инфо
(0)

Електролитски кондензатор 22uF, 400V.

48 ден
Повеќе
На лагер
w
22/63P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KLH-063V220MC110-T/A5.0

Електролитски кондензатор 22uF, 63V.

7 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
3.3/350P
Брзо инфо
(0)

Електролитски кондензатор 3.3uF, 350V.

14 ден
Повеќе
На лагер
w
33/63P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KRM-063V330ME110-T/A5.0

Електролитски кондензатор 33uF, 63V.

7 ден
Повеќе
На лагер
w
330/63P
Брзо инфо
(0)

Електролитски кондензатор 330uF, 63V.

18 ден
Повеќе
На лагер
w
4.7/250P
Брзо инфо
(0)

Електролитски кондензатор 4.7uF, 250V.

12 ден
Повеќе
На лагер
w
47/350P
Брзо инфо
(0)

Електролитски кондензатор 47uF, 350V.

31 ден
Повеќе
На лагер
w
B 6K8/2000V
Брзо инфо
(0)

MKP блок кондензатор 6,8nF.

93 ден
Повеќе
На лагер
w
CCH 1P5
Брзо инфо
(0)

Керамички кондензатор 1,5pF.

9 ден
Повеќе
На лагер
w
CCH 22P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KC220J0050T01A#

Керамички кондензатор 22pF.

6 ден
Повеќе
На лагер
w
CCH 3P3
Брзо инфо
(0)

Керамички кондензатор 3,3pF.

6 ден
Повеќе
На лагер
w
CCH 470P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KC4710050V-#

Керамички кондензатор 470pF.

6 ден
Повеќе
На лагер
w
CCH 8P2
Брзо инфо
(0)

Керамички кондензатор 8,2pF.

6 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.