Електролитски

Производи на страна:
Страна 1 од 19
1/100PHT
Брзо инфо
(0)

Електролитски кондензатор 1uF, 100V.

5 ден
Повеќе
На лагер
w
1/400P
Брзо инфо
(0)

Електролитски кондензатор 1uF, 400V.

7 ден
Повеќе
На лагер
w
1000/16PHT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KRM-016V102MF160-T/A5.0

Електролитски кондензатор 1000uF, 16V.

12 ден
Повеќе
На лагер
w
2200/63P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KR1-063V222MJ350 ROHS

Електролитски кондензатор 2200uF, 63V.

99 ден
Повеќе
На лагер
w
4.7/400P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KRM-400V4R7MG125-T/A5.0

Електролитски кондензатор 4.7uF, 400V.

15 ден
Повеќе
На лагер
w
47/63PHT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RZ1J476M0811MPG

Електролитски кондензатор 47uF, 63V.

9 ден
Повеќе
На лагер
w
6800/50P
Брзо инфо
(0)

Електролитски кондензатор 6800uF, 50V.

249 ден
Повеќе
На лагер
w
3300/50P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RM1H338M1835MPA

Електролитски кондензатор 3300uF, 50V.

117 ден
Повеќе
На лагер
w
2200/35PHT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SD1V228M16025PA

Електролитски кондензатор 2200uF, 35V.

39 ден
Повеќе
На лагер
w
3300/35P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KR3-035V332MJ250

Електролитски кондензатор 3300uF, 35V.

65 ден
Повеќе
На лагер
w
47/6.3SMD
Брзо инфо
(0)

Електролитски кондензатор 47uF, 6.3V SMD монтажа.

13 ден
Повеќе
На лагер
w
33/10SMD
Брзо инфо
(0)

Електролитски кондензатор 33uF, 10V SMD монтажа.

13 ден
Повеќе
На лагер
w
3.3/50SMD
Брзо инфо
(0)

Електролитски кондензатор 3.3uF, 50V SMD монтажа.

13 ден
Повеќе
На лагер
w
4.7/50SMD
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SC1H475M05005VR ROHS

Електролитски кондензатор 4.7uF, 50V SMD монтажа.

13 ден
Повеќе
На лагер
w
10/25PHT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KRJ-025V100MB070-L/C4.5

Електролитски кондензатор 10uF, 25V.

5 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.