Блок

Производи на страна:
Страна 1 од 23
CCLM 47K
Брзо инфо
(0)

Керамички кондензатор 100pF.

9 ден
Повеќе
На лагер
w
CCL 1K5-PHI
Брзо инфо
(0)

Керамички кондензатор 1,5nF.

9 ден
Повеќе
На лагер
w
MC7.5 27K
Брзо инфо
(0)

MKT блок кондензатор 27nF.

15 ден
Повеќе
На лагер
w
122.40427 470P
Брзо инфо
(0)
Код: KB3D471K-S558Y ROHS

Керамички кондензатор 470pF.

18 ден
Повеќе
На лагер
w
MC7.5 39K
Брзо инфо
(0)

MKT блок кондензатор 39nF.

27 ден
Повеќе
На лагер
w
SMD C1P 50N080
Брзо инфо
(0)
Код: CL21C010CBAANNC ROHS

Керамички кондензатор 1pF, 50V SMD монтажа.

5 ден
Повеќе
На лагер
w
SMD C680P 50N0
Брзо инфо
(0)
Код: CL21B681KBANNNC ROHS

Керамички кондензатор 680pF, 50V SMD монтажа.

5 ден
Повеќе
На лагер
w
SMD C4K7 50X08
Брзо инфо
(0)
Код: CL21B472KBANNNC ROHS

Керамички кондензатор 4,7nF, 50V SMD монтажа.

5 ден
Повеќе
На лагер
w
SMD C10K 50X08
Брзо инфо
(0)
Код: CL21B103KBANNNC ROHS

Керамички кондензатор 10nF, 50V SMD монтажа.

5 ден
Повеќе
На лагер
w
126.13152 820P
Брзо инфо
(0)
Код: PCMP 384 8H821 ROHS

Керамички кондензатор 820pF.

45 ден
Повеќе
На лагер
w
VS-C10 250MKT
Брзо инфо
(0)
Код: 5331

Блок кондензатор 10uF, 250V - MKT.

179 ден
Повеќе
На лагер
w
VS-C1 250MKT
Брзо инфо
(0)
Код: 5319

Блок кондензатор 1uF, 250V - MKT.

126 ден
Повеќе
На лагер
w
VS-C1.5 250MKT
Брзо инфо
(0)
Код: 5321

Блок кондензатор 1,5uF, 250V - MKT.

119 ден
Повеќе
На лагер
w
VS-C15 250MKT
Брзо инфо
(0)
Код: 5332

Блок кондензатор 15uF, 250V - MKT.

512 ден
Повеќе
На лагер
w
CCLS5 68K
Брзо инфо
(0)

Керамички кондензатор 68nF.

12 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.