Филтер Кондензатор

W1-11306/A
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Филтер Кондензатор ,

470nF+(2x10)nF+2x1mH/250V.

781 ден
(вклучено ДДВ): 119,14 ден
На лагер
w

Филтер кондензатор со индуктивност и внатрешен отпор.

 

Карактеристики:

  • Напон: 250V
  • Капацитет:470nF+(2x10)nF
  • Индуктивност: 2x1mH
  • Отпорност: 680K
  • Димензии: (40х75)mm
Капацитет 470 nF
Индуктивност 1 mH
Отпорност 680 KΩ
AC Напон 250 V
Тежина 72 g
Дополнителна Опрема

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.