Осигурувач

ZGS 30A
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Littelfuse
Осигурувач, 6 x 32 mm, 30A, Брз, F, 250 V
65 ден
(вклучено ДДВ): 9,92 ден
Беспл. Испор.
w

Осигурувач - брз (6x32)mm, 30A.

 

Карактеристики:

  • Должина: 32mm
  • Капацитет на прекинување при напон (AC): 100А
  • Номинална струја: 30А
  • Материјал: Керамика
  • Карактеристика на осигурувачот: брзо дејство F
  • Напон: 250V-AC
  • Дијаметар: 6,3mm
Димензии
6x32 mm
Максимален напон 250 V-AC
Струја на прекинување 30 A
Тип
брз
Куќиште
Керамичко
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.