Вести

Реализирано четвртото издание на стручниот семинар ”Вовед во Термовизија”

17.03.2020

Традиционалното, четврто по ред издание на семинарот “Вовед во Термовизија” е успешно реализирано на 05.03.2019 во хотелот Queen’s.

4та забавна и едукативна работилница за најмладите - „УЧИМЕ ДА ЛЕМИМЕ“

10.03.2020

Четврто, изменето издание на еднодневниот стручен семинар: "ВОВЕД во ТЕРМОВИЗИЈА – практичен осврт"

17.02.2020

Четврто, изменето издание на еднодневниот стручен семинар: "ВОВЕД во ТЕРМОВИЗИЈА – практичен осврт"

3та забавна и едукативна работилница за најмладите - „УЧИМЕ ДА ЛЕМИМЕ“

04.02.2020

Логинг Електроникс и образованието

25.12.2019

Тимот на Логинг Електроникс и оваа година посети некои од средните училишта низ земјава и претпразнично ги изненади со пакет материјали вредните идни инженери.

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.