Print this pageseparatorSmaller textspacertextp

Забавна и едукативна работилница за најмладите - „УЧИМЕ ДА ЛЕМИМЕ“

LOGING Electronics - Народен Фронт 19а/1/6 1000 Скопје, Македонија , 29.10.2019 09:42:35

 

LOGING ELECTRONICS оваа Сабота на 02.11 организира бесплатна, забавна и едукативна работилница за најмладите - „УЧИМЕ ДА ЛЕМИМЕ“.
 

Повелете и донесете го вашето дете на една поинаква дружба, каде нашиот професионален предавач на забавен и безбеден начин ќе ги научи на нова вештина. Целта е на децата да им дадеме можност преку практична работа да се забавуваат, да ја поттикнат својата креативност и да научат нова вештина.
 

Како да се пријавам?
 

Сите заинтересирани родители, пријавете ги вашите деца на e-mail адресата:  prijava@loging.mk  или на телефонскиот број +389 (02) 3127 345, каде може да добиете и повеќе информации. Ве очекуваме!

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.