Настани

Логинг Електроникс и образованието

25.12.2019

Тимот на Логинг Електроникс и оваа година посети некои од средните училишта низ земјава и претпразнично ги изненади со пакет материјали вредните идни инженери.

2ра забавна и едукативна работилница за најмладите - „УЧИМЕ ДА ЛЕМИМЕ“

18.12.2019

15-ти FLUKE Работилници

26.11.2019

Продолжувајќи ја успешната соработка со светскиот производител на мерна опрема, FLUKE, и оваа година 15-ти пат по ред, во периодот од 11ти до 15ти ноември ги реализиравме добро познатите практично-показни работилници.

Успешно реализиран стручниот семинар - Калибрација и Оддржување на Процесна Инструментација во Индустриските Процеси, Барање или Потреба?

26.11.2019

На 14 и 19.11.2019 во Скопје во 2 термини се оддржуваше еднодневниот стручен семинар на тема: Калибрација и Оддржување на Процесна Инструментација во Индустриските Процеси, Барање или Потреба?

Забавна и едукативна работилница за најмладите - „УЧИМЕ ДА ЛЕМИМЕ“

04.11.2019
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.