Осигурувач

RFT 0.063A
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Осигурувач спор 0.063A.

104 ден
(вклучено ДДВ): 15,86 ден
На лагер
w

Осигурувач за монтажа на плоча, спор 0.063А.

 

Карактеристики:

  • Струја на прекинување: 0.063А, 250V
  • Растојание на пинови: 5.08mm
  • Куќиште: термопластично (отпорно на температура)
  • Боја: црна
Струја на прекинување 63 A
Тип
спор
Дијаметар 8,5 mm

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.