PTC

Производи на страна:
Страна 1 од 1
UTP-1R5-25C
Брзо инфо
(0)

Температурен отпорник 1.5Ω 25°C 5mm.

PTC Термистор

41 ден
Повеќе
На лагер
w
UTP-100R-110C
Брзо инфо
(0)

Температурен отпорник 100Ω 25°C 10mm.

PTC Термистор

41 ден
Повеќе
На лагер
w
UTP-C930
Брзо инфо
(0)

Температурен отпорник 1.4Ω 25°C 20mm.

PTC Термистор

61 ден
Повеќе
На лагер
w
PTCJ29P190
Брзо инфо
(0)

Температурен отпорник, PTC Термистор

208 ден
Повеќе
На лагер
w
PTC -3
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PDBB2202S-5

Температурен отпорник 2.2KΩ 85°C 5mm.

PTC Термистор

35 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.