Варистори

Производи на страна:
Страна 1 од 3
VAR V20K420
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TVR20681KSY

Варистор 20mm, 420VAC, 680VDC.

35 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VAR MYG20-821
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-MYG20-821

Варистор 20mm, 510VAC, 820VDC.

60 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VAR V10K30V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-V10K30V

Варистор 10mm, 30VAC, 47VDC.

22 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VAR FNR14K180
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-FNR14K180

Варистор 14mm, 11VAC, 18VDC.

35 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VAR V14K510
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-V14K510V-5 ROHS

Варистор 14mm, 510VAC, 820VDC.

38 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VAR V20K510
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-V20K510V-5 ROHS

Варистор 20mm, 510VAC, 820VDC.

30 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VAR V07K150
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-V07K140

Варистор 7mm, 140VAC, 220VDC.

19 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VAR V05K175
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-V05K175

Варистор 5mm, 175VAC, 270VDC.

19 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VAR V05K75
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-V07K75-5 ROHS

Варистор 5mm, 75VAC, 120VDC.

19 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VAR V14K120
Брзо инфо
(0)

Варистор 14mm, 120VAC, 185VDC.

38 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VAR V20K430
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TVR20431KSARY

Варистор 20mm, 275VAC, 430VDC.

30 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VAR V10K130
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-V10K130V

Варистор 10mm, 130VAC, 200VDC.

22 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VAR V14K275
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: L-KLS6-14D431K

Варистор 14mm, 275VAC, 430VDC.

25 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VAR V14K250
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-V14K250

Варистор 14mm, 250VAC, 390VDC.

25 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VAR V20K275
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-V20K275-5 ROHS

Варистор 20mm, 275VAC, 430VDC.

30 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.