Варистори

Производи на страна:
Страна 1 од 3
VAR V05K175
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-V05K175
Варистор, 5mm, 175VAC, 270VDC
19 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V14K120
Брзо инфо
(0)
Варистор, 14mm, 120VAC, 185VDC
38 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V14K40
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-V14K40V
Варистор, 14mm, 40VAC, 68VDC
38 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR MYG20-821
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-MYG20-821
Варистор, 20mm, 510VAC, 820VDC
60 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V10K30V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-V10K30V
Варистор, 10mm, 30VAC, 47VDC
22 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V20K430
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TVR20431KSARY
Варистор, 20mm, 275VAC, 430VDC
30 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V14K510
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-V14K510V-5 ROHS
Варистор, 14mm, 510VAC, 820VDC
38 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V07K275
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: TVR07431KSY ROHS
Варистор, 7mm, 275VAC, 430VDC
19 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V10K130
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-V10K130V
Варистор, 10mm, 130VAC, 200VDC
22 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V20K60
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-V20K60
Варистор, 20mm, 60VAC, 100VDC
30 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V20K275
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-V20K275-5 ROHS
Варистор, 20mm, 275VAC, 430VDC
30 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VAR V05K75
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-V07K75-5 ROHS
Варистор, 7mm, 75VAC, 120VDC
19 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V14K95
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-V14K95V
Варистор, 14mm, 95VAC, 150VDC
38 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V20K130
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-V20K130
Варистор, 20mm, 130VAC, 200VDC
45 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V20K420
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TVR20681KSY
Варистор, 20mm, 420VAC, 680VDC
35 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.