Калеми

Производи на страна:
Страна 8 од 8
VS-5013
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5013
Калем со Воздушно, 0.82 mH, 1.0 mm, 0.4 A
475 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-3605
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 3605
Калем со Феритно Јадро, 3.3 mH, 1.32 mm, 12.1 A
1.678 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-4985
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 4985
Калем со Воздушно Јадро, 3.3 mH, 0.6 mm, 0.4 A
427 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-4987
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 4987
Калем со Воздушно, 0.82 mH, 0.6 mm, 0.4 A
212 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-4995
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 4995
Калем со Воздушно, 0.33 mH, 0.6 mm, 0.4 A
153 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VS-4998
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 4998
Калем со Воздушно, 0.15 mH, 0.6 mm, 0.4 A
134 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-5014
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5014
Калем со Воздушно, 1.00 mH, 1.0 mm, 0.4 A
543 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
B82721K2122N20
Брзо инфо
(0)
Филтер за Напојувачка Линија, 2x 6.8uH, 1.2A
295 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.