Калеми

Производи на страна:
Страна 2 од 8
IND-COILS215
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-16/1,5/0,9
Намотка, Индуктивитет, 1500 uH, 0.9 A
159 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS216
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-16/1,0/1,2
Намотка, Индуктивитет, 1000 uH, 1.2 A
239 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS101
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-6/250/0,5-V
Намотка, Индуктивитет, 250 uH, 0.5 A
58 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS114
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-6/2,2/3,0-V
Намотка, Индуктивитет, 2.2 uH, 3.0 A
39 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS116
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-8/330/0,7-V
Намотка, Индуктивитет, 330 uH, 0.74 A
70 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS121
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-8/47/1,2-V
Намотка, Индуктивитет, 47 uH, 1.2 A
70 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS122
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-8/33/2,2-V
Намотка, Индуктивитет, 33 uH, 2.2 A
70 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS123
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-8/22/2,2-V
Намотка, Индуктивитет, 22 uH, 2.2 A
70 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS126
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-8/6,8/3,0-V
Намотка, Индуктивитет, 6.8 uH, 3.0 A
70 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS127
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-8/4,7/5,0-V
Намотка, Индуктивитет, 4.7 uH, 5.0 A
70 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS213
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-12,5/0,033/5,0
Намотка, Индуктивитет, 33 uH, 5.0 A
120 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS225
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-16/0,033/8,0
Намотка, Индуктивитет, 33 uH, 8.0 A
159 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS227
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-20,2/2,2/1,9
Намотка, Индуктивитет, 2200 uH, 1.9 A
210 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS231
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-20,2/0,68/3,0
Намотка, Индуктивитет, 680 uH, 3.0 A
316 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS234
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-20,2/0,22/3
Намотка, Индуктивитет, 220 uH, 3.0 A
210 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.