Калеми

Производи на страна:
Страна 6 од 8
IND-COILS147
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-10/330/1,4-V
Намотка, Индуктивитет, 330 uH, 1.4 A
65 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS148
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-10/220/1,6-V
Намотка, Индуктивитет, 220 uH, 1.6 A
65 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS151
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-10/47/3,5-V
Намотка, Индуктивитет, 47 uH, 3.5 A
98 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS200
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-12,5/3,3/0,3
Намотка, Индуктивитет, 3300 uH, 0.3 A
121 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS202
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-12,5/1,8/0,5
Намотка, Индуктивитет, 1800 uH, 0.5 A
142 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS203
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-12,5/1,5/0,7
Намотка, Индуктивитет, 1500 uH, 0.7 A
121 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS210
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-12,5/0,10/1,9
Намотка, Индуктивитет, 100 uH, 1.9 A
128 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS211
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-12,5/0,068/3,0
Намотка, Индуктивитет, 68 uH, 3.0 A
121 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS215
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-16/1,5/0,9
Намотка, Индуктивитет, 1500 uH, 0.9 A
159 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS216
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-16/1,0/1,2
Намотка, Индуктивитет, 1000 uH, 1.2 A
239 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS101
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-6/250/0,5-V
Намотка, Индуктивитет, 250 uH, 0.5 A
58 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS104
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSZ6/100/0,8
Намотка, Индуктивитет, 100 uH, 0.8 A
39 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS107
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-6/33/1,2-V
Намотка, Индуктивитет, 33 uH, 1.2 A
58 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS113
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-6/3,3/3,0-V
Намотка, Индуктивитет, 3.3 uH, 3.0 A
58 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS120
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-8/68/1,2-V
Намотка, Индуктивитет, 68 uH, 1.2 A
70 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.