Калеми

Производи на страна:
Страна 1 од 8
IND-COILS249
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-27/0,68/5,0
Намотка, Индуктивитет, 680 uH, 5.0 A
233 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS251
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-27/0,33/7,0
Намотка, Индуктивитет, 330 uH, 7.0 A
233 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS130
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-9/470/0,8-V
Намотка, Индуктивитет, 470 uH, 0.8 A
86 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS136
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-9/47/2,2-V
Намотка, Индуктивитет, 47 uH, 2.2 A
86 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS139
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-9/15/3,0-V
Намотка, Индуктивитет, 15 uH, 3.0 A
86 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS140
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-9/15/5,0-V
Намотка, Индуктивитет, 15 uH, 5.0 A
86 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS144
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-10/1500/0,8-V
Намотка, Индуктивитет, 1500 uH, 0.8 A
98 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS146
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-10/470/1,2-V
Намотка, Индуктивитет, 470 uH, 1.2 A
98 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS149
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-10/150/2,2-V
Намотка, Индуктивитет, 150 uH, 2.2 A
98 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS150
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-10/68/3,0-V
Намотка, Индуктивитет, 68 uH, 3.0 A
98 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS201
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-12,5/2,2/0,5
Намотка, Индуктивитет, 2200 uH, 0.3 A
121 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS205
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-12,5/0,68/0,8
Намотка, Индуктивитет, 680 uH, 0.8 A
121 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS206
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-12,5/0,47/0,9
Намотка, Индуктивитет, 470 uH, 0.9 A
120 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS214
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-16/2,2/0,7
Намотка, Индуктивитет, 2200 uH, 0.7 A
159 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS102
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-6/220/0,5-V
Намотка, Индуктивитет, 220 uH, 0.5 A
39 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.