Калеми

Производи на страна:
Страна 3 од 8
IND-COILS234
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-20,2/0,22/3
Намотка, Индуктивитет, 220 uH, 3.0 A
210 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS235
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP20,2/0,15/7,0
Намотка, Индуктивитет, 150 uH, 7.0 A
210 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS238
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP20,2/0,047/10
Намотка, Индуктивитет, 47 uH, 10.0 A
210 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS243
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-27/6,8/1,6
Намотка, Индуктивитет, 6800 uH, 1.6 A
233 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS107
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-6/33/1,2-V
Намотка, Индуктивитет, 33 uH, 1.2 A
58 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS113
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-6/3,3/3,0-V
Намотка, Индуктивитет, 3.3 uH, 3.0 A
58 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS120
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-8/68/1,2-V
Намотка, Индуктивитет, 68 uH, 1.2 A
70 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS212
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-12,5/0,047/5,0
Намотка, Индуктивитет, 47 uH, 5.0 A
121 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS222
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP16/0,10/5,0
Намотка, Индуктивитет, 100 uH, 5.0 A
99 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
IND-COILS224
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-16/0,047/8,0
Намотка, Индуктивитет, 47 uH, 8.0 A
159 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS232
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP20,2/0,47/3,5
Намотка, Индуктивитет, 740 uH, 3.5 A
210 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS237
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-20,2/0,068/7,8
Намотка, Индуктивитет, 68 uH, 7.8 A
210 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS239
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-20,2/0,033/10
Намотка, Индуктивитет, 33 uH, 10.0 A
210 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS242
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-27/10/1,2
Намотка, Индуктивитет, 10000 uH, 1.2 A
156 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS241
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-27/15/0,9
Намотка, Индуктивитет, 15000 uH, 0.9 A
233 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.