Калеми

Производи на страна:
Страна 6 од 8
IND-COILS135
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-9/68/2,2-V
Намотка, Индуктивитет, 68 uH, 2.2 A
86 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS137
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-9/33/3,0-V
Намотка, Индуктивитет, 33 uH, 3.0 A
86 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS145
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-10/680/0,9-V
Намотка, Индуктивитет, 680 uH, 0.9 A
98 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS208
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-12,5/0,22/1,2
Намотка, Индуктивитет, 220 uH, 1.2 A
120 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS100
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSZ6/1000/0,2
Намотка, Индуктивитет, 1000 uH, 0.2 A
39 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS103
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-6/150/0,5-V
Намотка, Индуктивитет, 150 uH, 0.5 A
58 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS106
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSZ6/47/0,9
Намотка, Индуктивитет, 47 uH, 0.9 A
39 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS108
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-6/22/1,5-V
Намотка, Индуктивитет, 22 uH, 1.5 A
58 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS109
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-6/15/1,5-V
Намотка, Индуктивитет, 15 uH, 1.5 A
58 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS110
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSZ6/10/2,0
Намотка, Индуктивитет, 10 uH, 2.0 A
39 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS112
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-6/4,7/3,0-V
Намотка, Индуктивитет, 4.7 uH, 3.0 A
58 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS117
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-8/220/0,8-V
Намотка, Индуктивитет, 220 uH, 0.8 A
70 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS118
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-8/150/0,8-V
Намотка, Индуктивитет, 150 uH, 0.8 A
70 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS124
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-8/15/2,2-V
Намотка, Индуктивитет, 15 uH, 2.2 A
70 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS125
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-8/10/3,0-V
Намотка, Индуктивитет, 10 uH, 3.0 A
70 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.