Калеми

Производи на страна:
Страна 7 од 8
IND-COILS118
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-8/150/0,8-V
Намотка, Индуктивитет, 150 uH, 0.8 A
70 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS124
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-8/15/2,2-V
Намотка, Индуктивитет, 15 uH, 2.2 A
70 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS125
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-8/10/3,0-V
Намотка, Индуктивитет, 10 uH, 3.0 A
70 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS220
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-16/0,22/3,0
Намотка, Индуктивитет, 220 uH, 3.0 A
105 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS223
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP16/0,068/5,0
Намотка, Индуктивитет, 68 uH, 5.0 A
106 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS226
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-16/0,022/10
Намотка, Индуктивитет, 22 uH, 10.0 A
106 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS233
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-20,2/0,33/5,0
Намотка, Индуктивитет, 330 uH, 5.0 A
210 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS236
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-20,2/0,1/7,8
Намотка, Индуктивитет, 100 uH, 7.8 A
210 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS244
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-27/4,7/1,9
Намотка, Индуктивитет, 4700 uH, 1.9 A
233 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
COIL /M
Брзо инфо
(0)
Променлив Индуктивитет
75 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KALEM 22 uH
Брзо инфо
(0)
Намотка, 22uH, 0.25W
28 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KALEM 0.68 uH
Брзо инфо
(0)
Намотка, 0.68uH, 0.25W
53 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-5000
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5000
Калем со Воздушно, 0.10 mH, 0.6 mm, 0.3 A
147 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VS-3605
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 3605
Калем со Феритно Јадро, 3.3 mH, 1.32 mm, 12.1 A
1.678 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-4985
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 4985
Калем со Воздушно Јадро, 3.3 mH, 0.6 mm, 0.4 A
427 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.