Калеми

Производи на страна:
Страна 7 од 8
IND-COILS100
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-6/1000/0,2-V
Намотка, Индуктивитет, 1000 uH, 0.2 A
39 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KALEM 3.3 uH
Брзо инфо
(0)
Намотка, 3.3uH, 0.25W
53 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KALEM 33 uH.
Брзо инфо
(1)
Намотка, 33uH, 0.25W
47 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KALEM 56 uH
Брзо инфо
(0)
Намотка, 56uH, 0.25W
47 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KALEM 1 uH
Брзо инфо
(0)
Намотка, 1uH, 0.25W
28 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KALEM 0.33 uH
Брзо инфо
(0)
Намотка, 0.33uH, 0.25W
80 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
KALEM 1.5 uH
Брзо инфо
(0)
Намотка, 1.5uH, 0.25W
80 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KALEM 68 uH.
Брзо инфо
(0)
Намотка, 68uH, 0.25W
32 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ZBO-0.56UH
Брзо инфо
(0)
Намотка, 0.56uH, 0.25W
80 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
COIL /M
Брзо инфо
(0)
Променлив Индуктивитет
75 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KALEM 22 uH
Брзо инфо
(0)
Намотка, 22uH, 0.25W
28 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KALEM 0.68 uH
Брзо инфо
(0)
Намотка, 0.68uH, 0.25W
53 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-5000
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5000
Калем со Воздушно, 0.10 mH, 0.6 mm, 0.3 A
155 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VS-5009
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5009
Калем со Воздушно, 0.47 mH, 1.0 mm, 0.4 A
378 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-3605
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 3605
Калем со Феритно Јадро, 3.3 mH, 1.32 mm, 12.1 A
1.678 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.