Калеми

Производи на страна:
Страна 4 од 8
IND-COILS108
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-6/22/1,5-V
Намотка, Индуктивитет, 22 uH, 1.5 A
58 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS109
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-6/15/1,5-V
Намотка, Индуктивитет, 15 uH, 1.5 A
58 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS110
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-6/10/2,0-V
Намотка, Индуктивитет, 10 uH, 2.0 A
39 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS112
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-6/4,7/3,0-V
Намотка, Индуктивитет, 4.7 uH, 3.0 A
58 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS115
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-8/470/0,5-V
Намотка, Индуктивитет, 470 uH, 0.5 A
70 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS117
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-8/220/0,8-V
Намотка, Индуктивитет, 220 uH, 0.8 A
70 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS118
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-8/150/0,8-V
Намотка, Индуктивитет, 150 uH, 0.8 A
70 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS124
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-8/15/2,2-V
Намотка, Индуктивитет, 15 uH, 2.2 A
70 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS125
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-8/10/3,0-V
Намотка, Индуктивитет, 10 uH, 3.0 A
70 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS220
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-16/0,22/3,0
Намотка, Индуктивитет, 220 uH, 3.0 A
105 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS223
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-16/0,068/5,0
Намотка, Индуктивитет, 68 uH, 5.0 A
106 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
IND-COILS226
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-16/0,022/10
Намотка, Индуктивитет, 22 uH, 10.0 A
106 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS233
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-20,2/0,33/5,0
Намотка, Индуктивитет, 330 uH, 5.0 A
210 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS236
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-20,2/0,1/7,8
Намотка, Индуктивитет, 100 uH, 7.8 A
210 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS244
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-27/4,7/1,9
Намотка, Индуктивитет, 4700 uH, 1.9 A
233 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.