Калеми

Производи на страна:
Страна 7 од 8
IND-COILS126
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-8/6,8/3,0-V
Намотка, Индуктивитет, 6.8 uH, 3.0 A
70 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS127
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-8/4,7/5,0-V
Намотка, Индуктивитет, 4.7 uH, 5.0 A
70 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS213
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-12,5/0,033/5,0
Намотка, Индуктивитет, 33 uH, 5.0 A
120 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS225
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-16/0,033/8,0
Намотка, Индуктивитет, 33 uH, 8.0 A
159 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS227
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-20,2/2,2/1,9
Намотка, Индуктивитет, 2200 uH, 1.9 A
210 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS231
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-20,2/0,68/3,0
Намотка, Индуктивитет, 680 uH, 3.0 A
316 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS234
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-20,2/0,22/3
Намотка, Индуктивитет, 220 uH, 3.0 A
210 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS235
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP20,2/0,15/7,0
Намотка, Индуктивитет, 150 uH, 7.0 A
210 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS238
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP20,2/0,047/10
Намотка, Индуктивитет, 47 uH, 10.0 A
210 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS243
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-27/6,8/1,6
Намотка, Индуктивитет, 6800 uH, 1.6 A
233 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
COIL /M
Брзо инфо
(0)
Променлив Индуктивитет
75 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KALEM 22 uH
Брзо инфо
(0)
Намотка, 22uH, 0.25W
28 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KALEM 0.68 uH
Брзо инфо
(0)
Намотка, 0.68uH, 0.25W
53 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-5000
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5000
Калем со Воздушно, 0.10 mH, 0.6 mm, 0.3 A
155 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VS-5009
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5009
Калем со Воздушно, 0.47 mH, 1.0 mm, 0.4 A
378 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.