Калеми

Производи на страна:
Страна 1 од 8
IND-COILS250
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP27/0.47/6,3
Намотка, Индуктивитет, 470 uH, 6.3 A
233 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS119
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-8/100/0,9-V
Намотка, Индуктивитет, 100 uH, 0.9 A
50 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS240
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-20,2/0,022/10
Намотка, Индуктивитет, 22 uH, 10.0 A
210 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS254
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-28/0,15/10
Намотка, Индуктивитет, 150 uH, 10.0 A
233 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS132
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-9/220/1,2-V
Намотка, Индуктивитет, 220 uH, 1.2 A
86 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS133
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-9/170/1,9-V
Намотка, Индуктивитет, 170 uH, 1.9 A
86 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS134
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-9/100/2,2-V
Намотка, Индуктивитет, 100 uH, 2.2 A
57 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS135
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-9/68/2,2-V
Намотка, Индуктивитет, 68 uH, 2.2 A
86 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS137
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-9/33/3,0-V
Намотка, Индуктивитет, 33 uH, 3.0 A
86 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS142
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-10/3300/0,5-V
Намотка, Индуктивитет, 3300 uH, 0.5 A
98 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS145
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-10/680/0,9-V
Намотка, Индуктивитет, 680 uH, 0.9 A
98 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS208
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-12,5/0,22/1,2
Намотка, Индуктивитет, 220 uH, 1.2 A
120 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS100
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-6/1000/0,2-V
Намотка, Индуктивитет, 1000 uH, 0.2 A
39 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
IND-COILS103
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-6/150/0,5-V
Намотка, Индуктивитет, 150 uH, 0.5 A
58 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS106
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-6/47/0,9-V
Намотка, Индуктивитет, 47 uH, 0.9 A
39 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.