Калеми

Производи на страна:
Страна 1 од 9
KALEM 0.68 uH
Брзо инфо
(0)

Индуктивитет (Намотка) 0.68µH.

53 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KALEM 3.3 uH
Брзо инфо
(0)

Индуктивитет (Намотка) 3,3µH.

53 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
KALEM 22 uH
Брзо инфо
(0)

Индуктивитет (Намотка) 22µH.

28 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
KALEM 1.5 uH
Брзо инфо
(0)

Индуктивитет (Намотка) 1,5µH.

80 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
KALEM 68 uH.
Брзо инфо
(0)

Индуктивитет (Намотка) 68µH.

32 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
KALEM 33 uH.
Брзо инфо
(1)

Индуктивитет (Намотка) 33µH.

47 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
KALEM 56 uH
Брзо инфо
(0)

Индуктивитет (Намотка) 56µH.

47 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ZBO-0.56UH
Брзо инфо
(0)

Индуктивитет (Намотка) 0.56µH.

80 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
KALEM 1 uH
Брзо инфо
(0)

Индуктивитет (Намотка) 1µH.

28 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
KALEM 0.33 uH
Брзо инфо
(0)

Индуктивитет (Намотка) 0.33µH.

53 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
IND-COILS120
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-8/68/1,2-V

Индуктивитет 68uH со феритно јадро.

70 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
IND-COILS122
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-8/33/2,2-V

Индуктивитет 33uH со феритно јадро.

70 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
IND-COILS127
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-8/4,7/5,0-V

Индуктивитет 4.7uH со феритно јадро.

70 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
IND-COILS223
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-16/0,068/5,0

Индуктивитет 68uH торус.

106 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
IND-COILS225
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-16/0,033/8,0

Индуктивитет 33uH торус.

126 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.