Тримери

Производи на страна:
Страна 1 од 13
63S-2M
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63S-205-2M
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 2 MOhm, 0.5 W
42 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
63X-200K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63X-204-200K
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 200 kOhm, 0.5 W
63 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
63X-500R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63X-501-500R
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 500 Ohm, 0.5 W
42 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
63S-100R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 3386H-101-100R ROHS
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 100 Ohm, 0.5 W
42 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
63S-2K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63S-202-2K
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 2 kOhm, 0.5 W
63 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
63S-200K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63S-204-200K
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 200 kOhm, 0.5 W
42 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
63S-500R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63S-501-500R
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 500 Ohm, 0.5 W
42 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
63S-50K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63S-503-50K
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 50 kOhm, 0.5 W
55 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
63X-200R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63X-201-200R
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 20 Ohm, 0.5 W
42 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
63X-1M
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63X-105-1M
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 1 MOhm, 0.5 W
42 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
63X-500K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63X-504-500K
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 500 kOhm, 0.5 W
42 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
63S-1K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63S-102-1K
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 1 kOhm, 0.5 W
42 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
63S-100K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63S-104-100K
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 100 kOhm, 0.5 W
42 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
63X-2M
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63X-205-2M
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 2 MOhm, 0.5 W
42 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
63S-200R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63S-201-200R
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 200 Ohm, 0.5 W
42 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.