Стандардни

Производи на страна:
Страна 1 од 10
IP 10K
Брзо инфо
(0)

Tример потенциометар 10KΩ со пречник од 16mm.

13 ден
Повеќе
На лагер
w
IP 5K
Брзо инфо
(0)

Вертикален тример потенциометар 5KΩ со пречник од 15mm.

14 ден
Повеќе
На лагер
w
63X-200R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63X-201-200R

Вертикален тример потенциометар 200Ω.

42 ден
Повеќе
На лагер
w
IPMGV 250K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PT15NH05-254-250K

Вертикален тример потенциометар 250KΩ со дијаметар 15mm.

20 ден
Повеќе
На лагер
w
IPMGV 500K
Брзо инфо
(0)

Вертикален тример потенциометар 500KΩ со дијаметар 15mm.

20 ден
Повеќе
На лагер
w
IPMGV 1M
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PT15NH05-105A

Вертикален тример потенциометар 1MΩ со дијаметар 15mm.

20 ден
Повеќе
На лагер
w
IPMGV 2M5
Брзо инфо
(0)

Вертикален тример потенциометар 2.5MΩ со дијаметар 15mm.

30 ден
Повеќе
На лагер
w
IPMGV 100R
Брзо инфо
(0)

Вертикален тример потенциометар 100Ω со дијаметар 15mm.

20 ден
Повеќе
На лагер
w
IPMGV 25K
Брзо инфо
(0)

Вертикален тример потенциометар 25KΩ со дијаметар 15mm.

20 ден
Повеќе
На лагер
w
IPMKV 500K
Брзо инфо
(0)

Вертикален тример потенциометар 500KΩ со пречник од 10mm.

24 ден
Повеќе
На лагер
w
IPMKV 1M
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PT10MH01-105A-2020-S

Вертикален тример потенциометар 1MΩ со пречник од 10mm.

16 ден
Повеќе
На лагер
w
IPMKV 2M5
Брзо инфо
(0)

Вертикален тример потенциометар 2.5MΩ со пречник од 10mm.

24 ден
Повеќе
На лагер
w
IPMKV 50R
Брзо инфо
(0)

Вертикален тример потенциометар 50Ω со пречник од 10mm.

16 ден
Повеќе
На лагер
w
63X-1M
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63X-105-1M

Вертикален тример потенциометар 1MΩ.

42 ден
Повеќе
На лагер
w
63X-500K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63X-504-500K

Вертикален тример потенциометар 500KΩ.

42 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.