Прецизни

Производи на страна:
Страна 1 од 3
64W-20K
Брзо инфо
(0)
Код: 3296W-203-20K-KT

Прецизен хоризонтален тример потенциометар 20KΩ.

65 ден
Повеќе
На лагер
w
64W-500K
Брзо инфо
(0)
Код: 3266X-504-500K

Прецизен хоризонтален тример потенциометар 500KΩ.

74 ден
Повеќе
На лагер
w
64W-500R
Брзо инфо
(0)
Код: 3296W-501-500R ROHS

Прецизен хоризонтален тример потенциометар 500Ω.

65 ден
Повеќе
На лагер
w
43 P-5K.
Брзо инфо
(0)
Код: 43P-502-5K

Прецизен хоризонтален тример потенциометар 5KΩ.

55 ден
Повеќе
На лагер
w
43 P-100K
Брзо инфо
(0)
Код: 43P-104-100K = 43Y-104

Прецизен хоризонтален тример потенциометар 100KΩ.

55 ден
Повеќе
На лагер
w
43 P-10R
Брзо инфо
(0)

Прецизен хоризонтален тример потенциометар 10Ω.

83 ден
Повеќе
На лагер
w
64W-1K
Брзо инфо
(0)
Код: 3296W-102-1K ROHS

Прецизен хоризонтален тример потенциометар 1KΩ.

65 ден
Повеќе
На лагер
w
64W-200K
Брзо инфо
(0)
Код: 3296W-204-200K ROHS

Прецизен хоризонтален тример потенциометар 200KΩ.

65 ден
Повеќе
На лагер
w
43 P-1M.
Брзо инфо
(0)
Код: 43P-105-1M

Прецизен хоризонтален тример потенциометар 1MΩ.

83 ден
Повеќе
На лагер
w
43 P-2K.
Брзо инфо
(0)

Прецизен хоризонтален тример потенциометар 2KΩ.

99 ден
Повеќе
На лагер
w
64W-22R
Брзо инфо
(0)
Код: 3296W-220-22R

Прецизен хоризонтален тример потенциометар 22Ω.

111 ден
Повеќе
На лагер
w
43 P-10K
Брзо инфо
(0)
Код: 3006P-103-10K ROHS

Прецизен хоризонтален тример потенциометар 10KΩ.

75 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
64W-1M
Брзо инфо
(0)
Код: 64W-105-1M

Прецизен хоризонтален тример потенциометар 1MΩ.

65 ден
Повеќе
На лагер
w
64W-200R
Брзо инфо
(0)
Код: 3296W-201-200R ROHS

Прецизен хоризонтален тример потенциометар 200Ω.

74 ден
Повеќе
На лагер
w
64W-50K
Брзо инфо
(0)
Код: 3266W-503-50K

Прецизен хоризонтален тример потенциометар 50KΩ.

65 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.