Прецизни

Производи на страна:
Страна 1 од 3
64W-20K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 3296W-203-20K-KT

Прецизен хоризонтален тример потенциометар 20KΩ.

65 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
64W-500K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 3266X-504-500K

Прецизен хоризонтален тример потенциометар 500KΩ.

74 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
64W-500R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 3296W-501-500R ROHS

Прецизен хоризонтален тример потенциометар 500Ω.

65 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
43 P-5K.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 43P-502-5K

Прецизен хоризонтален тример потенциометар 5KΩ.

55 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
43 P-200R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 43P-201-200R

Прецизен хоризонтален тример потенциометар 200Ω.

125 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
43 P-500R
Брзо инфо
(0)

Прецизен хоризонтален тример потенциометар 500Ω.

83 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
64W-100R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 3296W-101-100R ROHS

Прецизен хоризонтален тример потенциометар 100Ω.

65 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
64W-10K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 3266X-103-10K

Прецизен хоризонтален тример потенциометар 10KΩ.

65 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
64Y-100R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 3296W-101-100R

Прецизен хоризонтален тример потенциометар 100Ω.

74 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
64Y-200R
Брзо инфо
(0)

Прецизен хоризонтален тример потенциометар 200Ω.

111 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
64W-100K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 3296W-104-100K-BN

Прецизен хоризонтален тример потенциометар 100KΩ.

65 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
43 P-100R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 3006P-101-100R

Прецизен хоризонтален тример потенциометар 100Ω.

66 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
43 P-2M
Брзо инфо
(0)

Прецизен хоризонтален тример потенциометар 2MΩ.

83 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
43 P-50R
Брзо инфо
(0)

Прецизен хоризонтален тример потенциометар 50Ω.

83 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
43 P-200K.
Брзо инфо
(0)

Прецизен хоризонтален тример потенциометар 200KΩ.

83 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.