Потенциометри

Производи на страна:
Страна 1 од 7
6PMI 5K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 5 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, PC-16SH10IP06502A
110 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
6PSI 100K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 100 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, PC16SH10IP06-104A2020
210 ден
Повеќе
на лагер
w
6PSI 10K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 10 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, PC16DH10IP06-103A2020
210 ден
Повеќе
на лагер
w
6PMI 25K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 25 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, PC-16SH10IP06253A
110 ден
Повеќе
на лагер
w
6PMI 500K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 470 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, PC16SH07CP04-474A2020
110 ден
Повеќе
на лагер
w
6MMO 50K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 50 kOhm, Логаритамски, 0.2 W, 6mm, 23ESB473MMF50NF
410 ден
Повеќе
на лагер
w
6MSI 100K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 100 kOhm, Линеарен, 0.25 W, 6mm, T-21THM0607104A
620 ден
Повеќе
на лагер
w
6MSI 10K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 10 kOhm, Линеарен, 0.4 W, 6mm, 27ESA103MMF50NF
399 ден
Повеќе
на лагер
w
6MSO 100K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 100 kOhm, Логаритамски, 0.2 W, 6mm, 27ESB104MMF50N.
375 ден
Повеќе
на лагер
w
6PMO 100K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 100 kOhm, Логаритамски, 0.1 W, 6mm, PC16SH10IP06-104B2020
99 ден
Повеќе
на лагер
w
6MMI 1K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 1 kOhm, Линеарен, 0.25 W, 6mm, P160KN-0QD15B1K
250 ден
Повеќе
на лагер
w
4MMI 1K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 1 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 4mm, T-16SHM04N102A
195 ден
Повеќе
на лагер
w
4MMO 2K5
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 2.5 kOhm, Логаритамски, 0.1 W, 4mm, T16SHM04N252B
319 ден
Повеќе
на лагер
w
4MMO 5K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 5 kOhm, Логаритамски, 0.1 W, 4mm, T16SHM04N502B
215 ден
Повеќе
на лагер
w
4MSI 25K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 25 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 4mm, T16THM04N253A
425 ден
Повеќе
на лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.