Потенциометри

Производи на страна:
Страна 1 од 7
6MMI 100K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 6MMI 100K
Вртлив Потенциометар, 100 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, P160KNP-0EC15B100K
220 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6MMI 250K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 6MMI 250K
Вртлив Потенциометар, 250 kOhm, Линеарен, 0.25 W, 6mm,T-21AHM0607254A
250 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6MMI 5K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 5 kOhm, Линеарен, 0.25 W, 6mm, T-21AHM0607502A
385 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6PMO 100K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 6PMO 100K
Вртлив Потенциометар, 100 kOhm, Логаритамски, 0.1 W, 6mm, PC16SH10IP06-104B2020
99 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6MSO 25K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 10 kOhm, Логаритамски, 0.15 W, 6mm, T-21THM0607253B
473 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6MMI 1K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 6MMI 1K
Вртлив Потенциометар, 1 kOhm, Линеарен, 0.25 W, 6mm, P160KN-0QD15B1K
250 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6MMI 25K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 25 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, P160KNP-0EC15B25K
220 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4MMO 1K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 1 kOhm, Логаритамски, 0.1 W, 4mm, T16SHM04N102B
213 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4MMO 2K5
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 2.5 kOhm, Логаритамски, 0.1 W, 4mm, T16SHM04N252B
319 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ABW1 220R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ABW1-220R
Вртлив Потенциометар, 220 Ohm, Линеарен, 1 W, 6mm
525 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ABW1 500R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ABW1-500R
Вртлив Потенциометар, 500 Ohm, Линеарен, 1 W, 6mm
525 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6PMI 10K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 10 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, PC16SH10CP06-103A2020
185 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6PMI 1K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 6PMI 1K
Вртлив Потенциометар, 1 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, PC16SH10CP06-102A2020
185 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6PMI 1M
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 1 MOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, PC16SH10IP06-105A2020
110 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6PMI 25K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 25 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, PC-16SH10IP06253A
110 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.