Кристали

Производи на страна:
Страна 2 од 6
8.867 HC49
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 8.867238 MHz
105 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
15.0000 MHZ
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 15.000 MHz
105 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
11.05920 HC49
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: A-11.0592-30
Кристален Осцилатор, 11.0592 MHz
60 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
16.00000 HC49S
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AS-16.000-20-H35 ROHS
Кристален Осцилатор, 16.000 MHz, Краток
55 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
32.768KHZ
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CFS308-32.768KHZ ROHS
Кристален Осцилатор, 32.768 KHz
16 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4.9152 HC49S
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 4.9152 MHz, Краток
79 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6.000 HC49S
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 6.000 MHz, Краток
118 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
16.00000 HC49
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: A-16.000-18 ROHS
Кристален Осцилатор, 16.000 MHz
55 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
17.664 HC49S
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 17.664 MHz, Краток
118 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6.000 XTAL 6MHZ
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: XCR-6.00U20B-TEC
Кристален Осцилатор, 6.000 MHz
105 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CSB500
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 500 KHz
28 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
48.000 HC49
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 48.000 MHz
105 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CSB440
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 440 KHz
28 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CSB470
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 470 KHz
28 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CSB485
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 485 KHz
28 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.