Кристали

Производи на страна:
Страна 2 од 6
12.000 HC49
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор 12 MHz.

70 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
8.867 HC49
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор

8,867238MHz.

105 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
15.0000 MHZ
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор 15MHz.

105 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
11.05920 HC49
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: A-11.0592-30

Кварцен кристален осцилатор

11,05920 MHz.

60 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
16.00000 HC49S
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AS-16.000-20-H35 ROHS

Кварцен кристален осцилатор 16MHz.

55 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
32.768KHZ
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CFS308-32.768KHZ ROHS

Кварцен кристален осцилатор

32,768KHz.

16 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
4.9152 HC49S
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор
4,9152MHz.

79 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
6.000 HC49S
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор 6MHz.

118 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
16.00000 HC49
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: A-16.000-18 ROHS

Кварцен кристален осцилатор 16MHz.

55 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
17.664 HC49S
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор
17,664 MHz.

118 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
2.4576 HC49
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор

2,4576MHz.

105 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
12.288 HC49
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор

12,288MHz.

105 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
14.7456 HC49
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор

14,7456MHz.

105 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
17.734475 HC49
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор

17,734475MHz.

105 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
6.000 XTAL 6MHZ
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: XCR-6.00U20B-TEC

Кварцен кристален осцилатор 6MHz.

105 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.