Кристали

Производи на страна:
Страна 5 од 6
CSB503
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор 503KHz.

28 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
4.194 HC49
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор

4,194304MHz.

70 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
9.216 HC49
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор

9,216MHz.

105 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
5.200000 168238
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор

5,200MHz.

105 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
36.00000 168530
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор 36MHz.

279 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
9.830400 FOX098
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор

9,8304MHz.

105 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
12.288 XTAL01289
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор

12,288MHz.

105 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
22.1184 NDK221F
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: XCR-22,1184MHZ

Кварцен кристален осцилатор

22,1184MHz.

105 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
24.00 XTAL021883
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор 24MHz.

70 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
6.553 HC49
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор

6,553MHz.

105 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
12.000 HC49
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор 12 MHz.

70 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
8.867 HC49
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор

8,867238MHz.

105 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
15.0000 MHZ
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор 15MHz.

105 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
11.05920 HC49
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: A-11.0592-30

Кварцен кристален осцилатор

11,05920 MHz.

60 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
16.00000 HC49S
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AS-16.000-20-H35 ROHS

Кварцен кристален осцилатор 16MHz.

55 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.