Кристали

Производи на страна:
Страна 3 од 6
10.24500 535079
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 10.245 MHz
210 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
8.1920 FOX081-20
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: XCR-8.192MHZ#
Кристален Осцилатор, 8.192 MHz
83 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4.433.619
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: XCR-4..4336MHZ
Кристален Осцилатор, 4.433.619 MHz
83 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
3.5800 MHZ
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 3.579545 MHz
105 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4.000 HC49-SHORT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AS49S-4M-FC160F3
Кристален Осцилатор, 4.000 MHz, Краток
79 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
20.000 HC49S
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AS49S-20M-FC160F3
Кристален Осцилатор, 20.000 MHz, Краток
40 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
32.768 HC49S
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AS-32.768-16
Кристален Осцилатор, 32.768 MHz, Краток
83 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
3.5800 MHZ 3P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZTTCC3.58MG-3PIN
Кристален Осцилатор, 3.5800 MHz
83 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CSB800
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 800 KHz
28 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
32.000 HC49S
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 32.000 MHz, Краток
105 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
10.000 HC49S
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AS-10.000-16-SMD-TR ROHS
Кристален Осцилатор, 10.000 MHz, Краток
135 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
16.384 HC49
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 16.384 MHz
105 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
32.768 HC49
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: XCR-32.768MHZ
Кристален Осцилатор, 32.768 MHz
60 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
30.000 HC49S
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AS-30.000-20-30T-SMD-TR
Кристален Осцилатор, 30.000 MHz, Краток
119 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6.775 HC49
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AS-6.775-16 ROHS
Кристален Осцилатор, 6.775 MHz
105 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.