Кристали

Производи на страна:
Страна 4 од 6
16.00000 HC49S
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AS-16.000-20-H35 ROHS
Кристален Осцилатор, 16.000 MHz, Краток
55 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
32.768KHZ
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CFS308-32.768KHZ ROHS
Кристален Осцилатор, 32.768 KHz
16 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4.9152 HC49S
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 4.9152 MHz, Краток
79 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6.000 HC49S
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 6.000 MHz, Краток
118 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
16.00000 HC49
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: A-16.000-18 ROHS
Кристален Осцилатор, 16.000 MHz
55 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
17.664 HC49S
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 17.664 MHz, Краток
118 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
10.000 HC49
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 10.000 MHz
70 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6.553 XTAL6.553M
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 6.553 MHz
105 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
8.000 HC49
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: K-8MHZ-HC-49U
Кристален Осцилатор, 8.000 MHz
70 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
8.867 XTAL 8.867
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 8.8670 MHz
105 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CSB455
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CSB455
Кристален Осцилатор, 455 KHz
19 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CSB480
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 480 KHz
28 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
10.700 HC49
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 10.700 MHz
105 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
27.000 HC49
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: XCR-27.000MHZ ROHS-
Кристален Осцилатор, 27.000 MHz
105 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6.144 HC49
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 6.144 MHz
105 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.