Кристали

Производи на страна:
Страна 4 од 6
4.433.619
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: XCR-4..4336MHZ

Кварцен кристален осцилатор

4,433619MHz.

83 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
3.5800 MHZ
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор 3.579545MHz.

105 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
4.000 HC49-SHORT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AS49S-4M-FC160F3

Кварцен кристален осцилатор 4MHz.

79 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
20.000 HC49S
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AS49S-20M-FC160F3

Кварцен кристален осцилатор 20MHz.

40 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
32.768 HC49S
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AS-32.768-16

Кварцен кристален осцилатор
32,768MHz.

70 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
3.5800 MHZ 3P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZTTCC3.58MG-3PIN

Кварцен кристален осцилатор со 3 пина 3.579545MHz.

70 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CSB800
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор 800KHz.

28 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
32.000 HC49S
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор 32MHz

105 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
10.000 HC49S
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AS-10.000-16-SMD-TR ROHS

Кварцен кристален осцилатор 10MHz.

135 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
16.384 HC49
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор

16,384MHz.

105 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
32.768 HC49
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: XCR-32.768MHZ

Кварцен кристален осцилатор

32,768MHz.

60 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
10.000 HC49
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор 10MHz.

70 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
6.553 XTAL6.553M
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор

6,553MHz.

105 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
8.000 HC49
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: K-8MHZ-HC-49U

Кварцен кристален осцилатор 8MHz.

70 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
8.867 XTAL 8.867
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор

 8,867MHz.

105 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.