Кристали

Производи на страна:
Страна 1 од 6
M4T28-BR12SH1
Брзо инфо
(0)

Батерија за NV RAM, 32.768KHz.

430 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
6.000 XTAL 6MHZ
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: XCR-6.00U20B-TEC

Кварцен кристален осцилатор 6MHz.

105 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CSB500
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор 500KHz.

28 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
48.000 HC49
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор 48MHz.

105 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CSB440
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор 440KHz.

28 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CSB470
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор 470KHz.

28 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CSB485
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор 485KHz.

28 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CSB450
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор 450KHz.

28 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
10.24500 535079
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор

10,24500 MHz.

210 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
8.1920 FOX081-20
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: XCR-8.192MHZ#

Кварцен кристален осцилатор

8,192MHz.

83 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4.433.619
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: XCR-4..4336MHZ

Кварцен кристален осцилатор

4,433619MHz.

83 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
3.5800 MHZ
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор 3.579545MHz.

105 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4.000 HC49-SHORT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AS49S-4M-FC160F3

Кварцен кристален осцилатор 4MHz.

79 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
20.000 HC49S
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AS49S-20M-FC160F3

Кварцен кристален осцилатор 20MHz.

40 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
32.768 HC49S
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AS-32.768-16

Кварцен кристален осцилатор
32,768MHz.

70 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.