Кристали

Производи на страна:
Страна 1 од 6
M4T28-BR12SH1
Брзо инфо
(0)

Батерија за NV RAM, 32.768KHz.

430 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
32.768 HC49
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: XCR-32.768MHZ

Кварцен кристален осцилатор

32,768MHz.

60 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
30.000 HC49S
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AS-30.000-20-30T-SMD-TR

Кварцен кристален осцилатор 30MHz.

119 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
6.775 HC49
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AS-6.775-16 ROHS

Кварцен кристален осцилатор

6,775MHz.

105 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
7.3728 HC49S
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AS-7.3728-30-SMD-H41 RHS

Кварцен кристален осцилатор
7,3728MHz.

119 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
11.000 HC49
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор 11MHz.

105 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
5.1200 HC49
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор

5,120MHz.

105 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
13.875 HC49
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор

13,875MHz.

105 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
24.000 HC49S
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AS-24.000-20-H35

Кварцен кристален осцилатор 24MHz.

79 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
32.768KHZ
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CFS308-32.768KHZ ROHS

Кварцен кристален осцилатор

32,768KHz.

16 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
4.9152 HC49S
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор
4,9152MHz.

79 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
6.000 HC49S
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор 6MHz.

118 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
16.00000 HC49
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: A-16.000-18 ROHS

Кварцен кристален осцилатор 16MHz.

55 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
17.664 HC49S
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор
17,664 MHz.

118 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
2.4576 HC49
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор

2,4576MHz.

105 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.