Ладилници

Производи на страна:
Страна 1 од 4
PE-127-14-25-S
Брзо инфо
(0)

Peltier елемент, 3.9A, 38.6W, 15.7V.

4.444 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PE-031-10-15-S
Брзо инфо
(0)

Peltier елемент,3.4A, 8.1W, 3.8V.

2.250 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PE-071-10-13-S
Брзо инфо
(0)

Peltier елемент, 3.9A, 21.2W, 8.8V.

2.495 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SILICONE-100
Брзо инфо
(0)

Керамички ладилник,
(40x40x2.5)mm, самолеплив.

449 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KL TO220/22
Брзо инфо
(0)

Алуминиумски ладилник TO-220.

90 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KL TO220/23
Брзо инфо
(0)

Алуминиумски ладилник TO-220.

128 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KL TO263/1
Брзо инфо
(0)

Алуминиумски ладилник TO-263.

25 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KL SMD/1
Брзо инфо
(0)

Алуминиумски ладилник за SMD

70 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KL SMD/2
Брзо инфо
(0)

Алуминиумски ладилник за SMD компоненти.

165 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KL TO268/1
Брзо инфо
(0)

Алуминиумски ладилник TO-268.

25 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KL TO220/3
Брзо инфо
(0)

Алуминиумски ладилник TO-220.

90 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KL TO220/10
Брзо инфо
(0)

Алуминиумски ладилник TO-220.

121 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KL TO220/12
Брзо инфо
(0)

Алуминиумски ладилник TO-220.

159 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KL TO220/16
Брзо инфо
(0)

Алуминиумски ладилник TO-220.

228 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KL TO220/18
Брзо инфо
(0)

Алуминиумски ладилник TO-220.

114 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
mikrobitMK
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.