PCB Додатоци

Производи на страна:
Страна 2 од 7
GOLD 16P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1001-01-16BT1NSF6S

16 пинско професионално DIL подножје.

28 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GOLD 8P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1001-01-08BT1NSF6X

8 пинско професионално DIL подножје.

20 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ICVT S42P
Брзо инфо
(0)

DIL подножје 42 пинско.

12 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ICVT S48P
Брзо инфо
(0)

DIL подножје 48 пинско.

23 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ICVT S52P
Брзо инфо
(0)

DIL подножје 52 пинско.

18 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ICVT S56P
Брзо инфо
(0)

DIL подножје 56 пинско.

19 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GOLD 28P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1001-01-28BT1NSF6S

28 пинско професионално DIL подножје.

44 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GOLD 32P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1001-01-32BT1WST1S

32 пинско професионално DIL подножје.

48 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GOLD 40P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1001-01-40BT1WSF6S

40 пинско професионално DIL подножје.

55 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GOLD 22P
Брзо инфо
(0)

22 пинско професионално DIL подножје.

7 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GOLD 24P 738566
Брзо инфо
(0)

24 пинско професионално DIL подножје.

22 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ICVT 20P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1009-20AT1NX

DIL подножје 20 пинско.

7 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ICVT 40P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1009-40-AT1WS ROHS

DIL подножје 40 пинско.

12 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ICVT 6P
Брзо инфо
(0)

DIL подножје 6 пинско.

8 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GOLD 18P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1001-01-18BT1NSF6S

18 пинско професионално DIL подножје.

32 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
mikrobitMK
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.