PCB Додатоци

Производи на страна:
Страна 1 од 7
ICVT 14P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: K-216-14

DIL подножје 14 пинско.

7 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICVT 16P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SOCKET-16P2-0.3"

DIL подножје 16 пинско.

8 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICVT 22P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SOCKET-22P2-0.3"

DIL подножје 22 пинско.

10 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICVT 24P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SOCKET-24P2-0.3-#

DIL подножје 24 пинско.

9 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICVT 28P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1009-28-AT1NS

DIL подножје 28 пинско.

13 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICVT 32P
Брзо инфо
(0)

DIL подножје 32 пинско.

15 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICVT 48P
Брзо инфо
(0)

DIL подножје 48 пинско.

5 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
GOLD 24P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1001-01-24BT1NSF6S

24 пинско професионално DIL подножје.

7 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICVT S40P
Брзо инфо
(0)

DIL подножје 40 пинско.

7 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
GOLD 20P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1001-01-20BT1NSF6S

20 пинско професионално DIL подножје.

11 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
GOLD 64P
Брзо инфо
(0)

64 пинско професионално DIL подножје.

29 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
GOLD 14P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1001-01-14BT1NSF6X

14 пинско професионално DIL подножје.

25 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICVT 18P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1009-18AT1NX

DIL подножје 18 пинско.

7 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ICVT 42P
Брзо инфо
(0)

DIL подножје 42 пинско.

5 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICVT 8P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1009-08AT1NX

DIL подножје 8 пинско.

6 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
mikrobitMK
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.