PCB Додатоци

Производи на страна:
Страна 3 од 7
GOLD 40P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1001-01-40BT1WSF6S

40 пинско професионално DIL подножје.

55 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GOLD 22P
Брзо инфо
(0)

22 пинско професионално DIL подножје.

7 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GOLD 24P 738566
Брзо инфо
(0)

24 пинско професионално DIL подножје.

22 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PCBS-0103/15.9
Брзо инфо
(0)

Oдбојник за печатена плочка.

7 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PCBS-0101/4
Брзо инфо
(0)

Oдбојник за печатена плочка.

6 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PCBS-0101/2
Брзо инфо
(0)

Oдбојник за печатена плочка.

6 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PCBS-0101/1
Брзо инфо
(0)

Oдбојник за печатена плочка.

5 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PCBS-0104/15.9
Брзо инфо
(0)

Oдбојник за печатена плочка.

10 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PCBS-0102/9.5
Брзо инфо
(0)

Oдбојник за печатена плочка.

7 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PCBS-0101/3
Брзо инфо
(0)

Oдбојник за печатена плочка.

6 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PCBS-0103/12.7
Брзо инфо
(0)

Oдбојник за печатена плочка.

7 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CT-1060
Брзо инфо
(0)
Екстрактор, PLCC
320 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PLCC28SMD
Брзо инфо
(0)

PLCC подножје 28 пинско.

12 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PLCC84SMD
Брзо инфо
(0)

PLCC подножје 84 пинско.

21 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PLCC SOCKET 32
Брзо инфо
(0)

PLCC подножје 32 пинско.

45 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
mikrobitMK
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.