PCB Додатоци

Производи на страна:
Страна 6 од 7
PJP-2547
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ET20Cd100

Одбојник за плоча 20mm.

28 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PJP-2548
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ET21M3R4Cd100

Одбојник за плоча 21mm.

26 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PJP-2549
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ET8Cd100

Одбојник за плоча 8mm.

15 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VITR.PLCC/DIP28W
Брзо инфо
(0)

Печатена плоча адаптер PLCC/DIP x28pW.

225 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VITRO.PLCC/DIP32
Брзо инфо
(0)

Печатена плоча адаптер PLCC/DIP x32pW.

71 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DPVT 13MM
Брзо инфо
(0)

Подножје за 13mm дисплеј, 18 пинско.

4 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ADAP.SOIC16P/DIP
Брзо инфо
(0)

Подножје за интегрално коло SOIC-16p/DIP.

1.995 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ME-ADD CTD14P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-304

ППК адаптер TSSOP-SSOP во DIP-300mil 14-пински.

96 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ME-ADD CTD8P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-303

ППК адаптер TSSOP-SSOP во DIP-300mil 8-пински.

96 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PCBS-0105/1
Брзо инфо
(0)

Самолеплива подлошка (10x3.1)mm.

3 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PCBS-0105/2
Брзо инфо
(0)

Самолеплива подлошка, (8x2.2)mm.

2 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PCBS-0110
Брзо инфо
(0)

Самолеплива подлошка, (20.5x20.5x7.5)mm.

9 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PCBS-0100/9.5
Брзо инфо
(0)

Самолеплива подлошка за печатена плочка.

13 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PCBS-0100/6.4
Брзо инфо
(0)

Самолеплива подлошка за печатена плочка.

12 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PJP-1370R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 209078-M-M-10R

Тест кабел 0.8mm 10cm.

100 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
mikrobitMK
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.