PCB Додатоци

Производи на страна:
Страна 2 од 7
GOLD 20P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1001-01-20BT1NSF6S
Подножје, 20 Контакти, DIP, 2.54 mm, Бакарни
11 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
GOLD 64P
Брзо инфо
(0)
Подножје, 64 Контакти, DIP, 2.54 mm, Бакарни
29 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PLCC SOCKET 28
Брзо инфо
(0)
PLCC Подножје, 28 Контакти
40 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PLCC SOCKET 68
Брзо инфо
(0)
PLCC Подножје, 68 Контакти
18 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PLCC52SMD
Брзо инфо
(0)
PLCC Подножје, 52 Контакти, SMD
16 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PLCC44SMD
Брзо инфо
(0)
PLCC Подножје, 44 Контакти, SMD
43 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
GOLD 14P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1001-01-14BT1NSF6X
Подножје, 14 Контакти, DIP, 2.54 mm, Бакарни
25 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICVT 18P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1009-18AT1NX
Подножје, 18 Контакти, DIP, 2.54 mm
7 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ICVT 42P
Брзо инфо
(0)
Подножје, 42 Контакти, DIP, 2.54 mm
5 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICVT 8P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1009-08AT1NX
Подножје, 8 Контакти, DIP, 2.54 mm
6 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
GOLD 16P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1001-01-16BT1NSF6S
Подножје, 16 Контакти, DIP, 2.54 mm, Бакарни
28 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
GOLD 8P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1001-01-08BT1NSF6X
Подножје, 8 Контакти, DIP, 2.54 mm, Бакарни
20 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICVT S42P
Брзо инфо
(0)
Подножје, 42 Контакти, DIP, 1.78 mm
12 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICVT S48P
Брзо инфо
(0)
Подножје, 48 Контакти, DIP, 1.78 mm
23 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICVT S52P
Брзо инфо
(0)
Подножје, 52 Контакти, DIP, 1.78 mm
18 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
mikrobitMK
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.