PCB Додатоци

Производи на страна:
Страна 2 од 7
ICVT S56P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ICVT S56P
Подножје, 56 Контакти, DIP, 1.78 mm
19 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
GOLD 28P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1001-01-28BT1NSF6S
Подножје, 28 Контакти, DIP, 2.54 mm, Бакарни
44 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
GOLD 32P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1001-01-32BT1WST1S
Подножје, 32 Контакти, DIP, 2.54 mm, Бакарни
41 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
GOLD 40P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1001-01-40BT1WSF6S
Подножје, 40 Контакти, DIP, 2.54 mm, Бакарни
55 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
GOLD 22P
Брзо инфо
(0)
Подножје, 22 Контакти, DIP, 2.54 mm, Бакарни
7 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
GOLD 24P 738566
Брзо инфо
(0)
Подножје, 24 Контакти, DIP, 2.54 mm, Бакарни
22 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PLCC SOCKET 32
Брзо инфо
(0)
PLCC Подножје, 32 Контакти
45 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PLCC SOCKET 52
Брзо инфо
(0)
PLCC Подножје, 52 Контакти
16 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICVT 20P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1009-20AT1NX
Подножје, 20 Контакти, DIP, 2.54 mm
7 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICVT 40P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1009-40-AT1WS ROHS
Подножје, 40 Контакти, DIP, 2.54 mm
12 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICVT 6P
Брзо инфо
(0)
Подножје, 6 Контакти, DIP, 2.54 mm
8 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
GOLD 18P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1001-01-18BT1NSF6S
Подножје, 18 Контакти, DIP, 2.54 mm, Бакарни
32 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICVT S64P
Брзо инфо
(0)
Подножје, 64 Контакти, DIP, 1.78 mm
20 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
GOLD 6P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1001-01-06BT1NSF6X
Подножје, 6 Контакти, DIP, 2.54 mm, Бакарни
16 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
GOLD 42P
Брзо инфо
(0)
Подножје, 42 Контакти, DIP, 2.54 mm, Бакарни
17 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
mikrobitMK
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.