PCB Додатоци

Производи на страна:
Страна 3 од 7
PLCC SOCKET 20
Брзо инфо
(0)
PLCC Подножје, 20 Контакти
39 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PLCC SOCKET 84
Брзо инфо
(0)
PLCC Подножје, 84 Контакти
21 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PLCC20SMD
Брзо инфо
(0)
PLCC Подножје, 20 Контакти, SMD
12 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PLCC68SMD
Брзо инфо
(0)
PLCC Подножје, 68 Контакти, SMD
18 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICVT 14P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: K-216-14
Подножје, 14 Контакти, DIP, 2.54 mm
7 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ICVT 16P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SOCKET-16P2-0.3"
Подножје, 16 Контакти, DIP, 2.54 mm
8 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICVT 22P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SOCKET-22P2-0.3"
Подножје, 22 Контакти, DIP, 2.54 mm
9 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICVT 24P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SOCKET-24P2-0.3-#
Подножје, 24 Контакти, DIP, 2.54 mm
9 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICVT 28P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1009-28-AT1NS
Подножје, 28 Контакти, DIP, 2.54 mm
13 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICVT 32P
Брзо инфо
(0)
Подножје, 32 Контакти, DIP, 2.54 mm
15 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICVT 48P
Брзо инфо
(0)
Подножје, 48 Контакти, DIP, 2.54 mm
5 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
GOLD 24P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1001-01-24BT1NSF6S
Подножје, 24 Контакти, DIP, 2.54 mm, Бакарни
7 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICVT S40P
Брзо инфо
(0)
Подножје, 40 Контакти, DIP, 1.78 mm
7 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
GOLD 20P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1001-01-20BT1NSF6S
Подножје, 20 Контакти, DIP, 2.54 mm, Бакарни
11 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
GOLD 64P
Брзо инфо
(0)
Подножје, 64 Контакти, DIP, 2.54 mm, Бакарни
29 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
mikrobitMK
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.