PCB Додатоци

Производи на страна:
Страна 4 од 7
PLCC SOCKET 52
Брзо инфо
(0)

PLCC подножје 52 пинско.

16 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PLCC SOCKET 20
Брзо инфо
(0)

PLCC подножје 20 пинско.

39 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PLCC SOCKET 84
Брзо инфо
(0)

PLCC подножје 84 пинско.

21 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PLCC20SMD
Брзо инфо
(0)

PLCC подножје 20 пинско.

12 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PLCC68SMD
Брзо инфо
(0)

PLCC подножје 68 пинско.

18 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PLCC SOCKET 28
Брзо инфо
(0)

PLCC подножје 28 пинско.

40 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PLCC SOCKET 68
Брзо инфо
(0)

PLCC подножје 68 пинско.

18 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PLCC52SMD
Брзо инфо
(0)

PLCC подножје 52 пинско.

16 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PLCC44SMD
Брзо инфо
(0)

PLCC подножје 44 пинско.

43 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
STS 40P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EMS-10404400Z

SIL Подножје 40 пинско.

120 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DIMM 168P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-424

168-пински Конектор.

75 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PJP-1338
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 20845Cd100

Faston машки конектор, 2,8mm.

19 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PJP-1341
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 20865Cd100

Конектор за PCB, 1mm.

8 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PJP-1342
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 20870Cd100

Конектор за PCB, 1mm.

20 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PJP-1146B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 20208Cd1000N

Тест конектор за PCB, 1mm.

31 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
mikrobitMK
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.